Kurzy pro děti

- v odpoledních hodinách
- 1 x 45 minut týdně
- 2 x 45 minut týdně
- pro děti od 6ti let
- kurzy i pro děti s poruchami učení

Pro malé studenty máme připravené učebnice plné obrázků, které jim pomáhají zapamatovat si slovní zásobu. Děti se učí hravou formou pomocí písniček, básniček, různých soutěží, poslechem cizojazyčného textu a zpětným opakováním. Na místo diktátů ty nejmenší děti malují. Důležité je v dětech probudit chuť do dalšího učení a odstranit bariéru mezi dvěma odlišnými jazyky. Od prvních hodin mluvíme na děti cizím jazykem. Používané učebnice najdete v sekci učebnice.


Kurzy pro dospělé

- 1 x 60 minut týdně
- 2 x 60 minut týdně
- 1 x 90 minut týdně

- v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách
- jazykové kurzy ve všech úrovních (od začátečníků až po pokročilé)
- možnost vzdělávat se i o víkendech a prázdninách (víkendové a intenzivní kurzy)
- obchodní angličtina a němčina, korespondence (od úrovně mírně pokročilí)
- skupinová výuka (5-8 studentů), po dohodě možnost individuální přípravy
- příprava ke zkouškám (maturita, státní zkoušky, FCE, …)

Jste úplní začátečníci a máte strach začít? Stále začínáte, nebo jste se kdysi učili a nevíte kde navázat? Chybí Vám konverzace? Potřebujete odborný jazyk? Rádi byste se připravili ke zkouškám? Každému z Vás můžeme nabídnout ten správný kurz. Sekce úrovně Vám pomůže se předběžně zařadit.


Firemní kurzy

Kurzy probíhají v prostorách školy v centru Dobříše nebo na základě požadavku klienta přímo ve firmě. Výuka je možná v průběhu celého dne (7.00 - 20.30), po dohodě také během letních prázdnin a o víkendech.

Kurzy jsou individuální nebo skupinové, připravené dle přání a potřeb studentů, kteří před začátkem kurzu absolvují vstupní (ústní i písemný) test a podle výsledků jsou zařazeni do příslušného kurzu vhodné jazykové úrovně. Dle přání studentů zvolíme také učebnici a osnovu kurzu, co se týče specializace (obecný jazyk, obchodní jazyk, korespondence, bankovnictví, aj.).
Během kurzu provádíme pravidelné testování dosažených znalostí zaměstnanců a výsledky poskytujeme vedení firmy.

Při výuce nepoužíváme pouze učebnici, ale i další doplňkové materiály, hrají se různé hry (stolní, karetní a vědomostní), kdy studenti musí v cizím jazyce rychle reagovat a myslet, diskutuje se na různá témata. Jedním z hlavních cílů výuky je naučit studenty mluvit a myslet v cizím jazyce a zbavit je ostychu se v cizím jazyce vyjádřit.
Kurzy pro mládež

- v odpoledních a večerních hodinách
- kurzy 1x či 2x týdně (45 minut, 60 minut dle rozvrhu)
- příprava ke zkouškám (maturita, přijímací zkoušky na VŠ, státní zkoušky, …)
- prázdninové intenzivní kurzy

Mnoho školou povinných potřebuje více procvičit cizí jazyk, který právě studuje. Někteří z Vás chtějí začít se zbrusu novým jazykem a maturanti by si měli komplexně zopakovat gramatiku i konverzační témata. Vy všichni si u nás můžete vybrat ten správný kurz.


Kurzy pro cizince

- výuka je možná kdykoliv po dohodě
- zaručujeme maximální flexibilitu ze strany lektorů
- výuka na základě angličtiny a němčiny

Neustále přibývá cizinců, kteří žijí a pracují v České republice a potřebují se naučit český jazyk nebo se v něm zdokonalit. Vždy jde o výuku "face to face" - tedy o individuální přístup ke studentovi, který zaručí maximální efektivitu.